ghair

O nás

ghair

mít svůj styl

Již od roku 2013 si při příchodu do studia ghair připadáte, jak v jiném světě. Čas se najednou zastaví.

Osobitým přístupem vám dopomůžeme ke změně či podtržení vaší image, pozitivní energií vás nabijeme na celý den, že při odchodu z ghair se budete těšit na další návštěvu.
ghair posouvá hranice pojmu kadeřnictví. Naším hlavním motem je tvořivost, kvalita a důsledný přístup ke každému zákazníkovi. Stejný důraz jako na vysokou kvalitu střihu a stylingu klademe i na precizní řadu produktů, které ke své práci využíváme. Před každým úkonem vás čeká konzultace, kdy vám poradíme, jaký střih se hodí k vašemu typu obličeje a co by vám nejlépe slušelo.
Team ghair se snaží klientům vyjít maximálně vstříc a nabídnout možnosti a ošetření, jak dokonale vypadat a zároveň se dokonale cítit. Pro ghair je důležité, aby byl pobyt klienta v jejich studiu také příjemným zážitkem a relaxací.

u nás to nekončí pouze u vlasů

bižu & bags

udělej si svět trochu blyštivější s ghair bižuterií

Stejně jako vy i my milujeme módu a doplňky! Šperky nám zvedají sebevědomí, dovádí náš outfit k dokonalosti. Co by byl stylový sestřih nebo vyčesaný drdol bez ghair náušnic? Co by byl výstřih halenky bez ghair náhrdelníku?
Každá máme jiný vkus, a tak si vyberte z ghair širokého sortimentu, podle vašeho stylu. Náušnice, náramky, náhrdelníky, prsteny, zkrátka kombinujte a vytvářej nové a nové kombinace, které budete mít jen vy.

ghair bags – koncentrace luxusu a stylu

Kabelky u nás čekají jen na to, aby vám udělaly radost nejen svou krásou, ale i cenou. Hlavní kouzlo ghair bags totiž spočívá v tom, že si pořídíte skutečně luxusní zboží a přitom máte stoprocentní garanci originality. Vyberte si z nejstylovější nabídky a pořiďte si zaručeně originální kousek.

ghair
dejte vale stresu i napětí a nechte se okouzlit prostředím a vlídným přístupem

ghair salónek

Uvědomujeme si, že současný svět a život v něm je hektický a náročný, proto jsme se v ghair rozhodli otevřít privátní salónek, kde si od všeho můžete odpočinout a věnovat se sami sobě. Poskytneme vám kadeřnické služby v prostoru, kde budete pouze vy, pocítíte přívětivou atmosféru a pohodu, která vám vrátí ztracenou energii.